Keara has logged 14 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Double Life of Véronique

The Double Life of Véronique

1991
×
★★★★
Edit this entry  
25
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Edit this entry  
23
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★½
Edit this entry  
15
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1991
×
Edit this entry  
13
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
My Best Friend's Wedding

My Best Friend's Wedding

1997
×
★★★
Edit this entry  
12
Killing for Love

Killing for Love

2016
×
★★★½
Edit this entry  
10
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mommie Dearest

Mommie Dearest

1981
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
O.J.: Made in America

O.J.: Made in America

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry