• Absence of Malice

    ★★

  • The Face Behind the Mask

    ★★★★★

  • Deep Cover

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • The Ladies Man

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Furious 7

    ★★★½

  • Fast & Furious 6

    ★★★★

  • Star Trek: Nemesis

    ★½

  • Star Trek: Insurrection

  • Star Trek: Generations

    ★½

  • The Wolf House

    ★★★★★

  • Antiporno

    ★★★★½

  • Raydon

    ★★★★★

  • Jade

    ★★½

  • Bad Lieutenant

    ★★★★

  • The Gambler

    ★★★

  • The Wrestler

    ★★★