• Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Throat Notes

  • First Light

  • Monster Hunter

  • OPAL

    ★★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★

  • WHAT CODEC SHOULD I USE?

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★★

  • Host

  • Strasbourg 1518

  • Unhinged

  • Money Plane

    ½

  • Becky

    ★★

  • Bigtop Burger

  • Arkansas

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • Darkness Falls

    ½

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Emerica - Green

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Relic

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★★

  • Boys State

    ★★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Purr Cat Cafe | Down the Rabbit Hole

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

  • Lupin III: The First

  • Jawbreaker

  • Doctor Sleep

    ★½

  • Hazbin Hotel

  • The Fall

    ★★★★★

  • Mister America

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

  • The Beach House

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★½

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • SHOP: A Pop Opera

    ★★★★

  • Weathering with You

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Crawl

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Cans Without Labels

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★