Sort by
  • The Killer

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • White Men Can't Jump

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★½

  • Ghosted

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Missing

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Spirited

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Lot 36

  • Arctic Monkeys Live at Kings Theatre

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • Entergalactic

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Thor: Love and Thunder

    ★★