Sort by
  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Joker

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★

  • Her

    ★★★★

  • Triangle

    ★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★

  • Spider-Man

    ★★★

  • Donnie Darko

    ★★★½

  • The Truman Show

    ★★★★

  • The Silence of the Lambs

    ★★★★★