• kid 90

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • A California Christmas

    ★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • Midnight at the Magnolia

    ★★

  • Operation Christmas Drop

    ★½

  • Holidate

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • A Secret Love

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★★

  • Like a Boss

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • A Nasty Piece of Work

    ★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★½

  • Noelle

    ★★

  • Let It Snow

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Falling Inn Love

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Wine Country

    ★★★½

  • Someone Great

    ★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★½

  • Late Night

    ★★½

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Holmes & Watson

  • Love Jacked

    ★½

  • Christmas Catch

    ★★

  • Holly Star

    ★½

  • Christmas Cupcakes

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • The Princess Switch

    ★★½

  • Christmas on Holly Lane

    ★★½

  • Christmas with a Prince

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • The Holiday Calendar

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★½

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Roma

    ★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Set It Up

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • When Jeff Tried to Save the World

    ★★½

  • Most Likely to Murder

    ★½

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Game Night

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★½