Sort by

Kat🇵🇭 has logged 23 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Noise

Noise

2023
×
½
Edit this entry  
22
Lucy Shimmers and the Prince of Peace

Lucy Shimmers and the Prince of Peace

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Luther: The Fallen Sun

Luther: The Fallen Sun

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
RRR

RRR

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Women Talking

Women Talking

2022
×
Read the review Edit this entry  
13
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
Read the review Edit this entry  
13
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Whale

The Whale

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
Read the review Edit this entry  
13
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Guillermo del Toro's Pinocchio

Guillermo del Toro's Pinocchio

2022
×
Read the review Edit this entry  
09
Missing

Missing

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Alpha

Alpha

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Plane

Plane

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Whale

The Whale

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Unwelcome

Unwelcome

2022
×
Read the review Edit this entry