Sort by

gmcoshbwak has logged 13 entries for films during July 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Fly II

The Fly II

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
20 Million Miles to Earth

20 Million Miles to Earth

1957
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Brood

The Brood

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Fly

The Fly

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Fly

The Fly

1958
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Where the Wild Things Are

Where the Wild Things Are

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

2023
×
Read the review Edit this entry  
09
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★
Edit this entry  
02
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Frankenstein Meets the Space Monster

Frankenstein Meets the Space Monster

1965
×
Read the review Edit this entry