Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • Expend4bles

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • A Million Miles Away

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • Killer Book Club

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Nimona

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Mafia Mamma

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

  • Champions

    ★★★

  • At Midnight

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ½

  • Sharper

    ★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★½

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Death on the Nile

  • Piggy

    ★★★½