Sort by

Karrie has logged 15 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Mommie Dearest

Mommie Dearest

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Old

Old

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Pig

Pig

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Jack and Jill

Jack and Jill

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Akira

Akira

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Colossal

Colossal

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Zola

Zola

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry