Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Infinity Pool

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★½

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pearl

    ★★

  • Bones and All

    ★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Showing Up

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Septic

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Haulout

    ★★★★

  • The Outwaters

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★½

  • Mad God

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • Vortex

    ★★★★

  • Belle

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Medium

    ★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Cruella

  • Mortal Kombat

    ½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • Censor

    ★★

  • The Gulf of Silence

    ★★★★

  • Sock Six

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★

  • City Hall

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • I May Destroy You

    ★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★