kanye has logged 13 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mrs. Doubtfire

Mrs. Doubtfire

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Atonement

Atonement

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry