Sort by
  • BEEF

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • The Phenomenon

    ★★★★

  • Smile

    ★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★★★

  • The Artifice Girl

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Real Mo Farah

    ★★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Holy Spider

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Enys Men

    ★★

  • Men

    ★½

  • God's Creatures

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Alcarràs

  • Flux Gourmet

    ★★★½

  • Kimi

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Hatching

    ★★

  • Nanny

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Breaking

    ½

  • Resurrection

    ★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Arsène Wenger: Invincible

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Finch

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Nitram

    ★★

  • Europa

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • A Hero

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Neptune Frost

    ★★★½

  • Ali & Ava

    ★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Bitchin': The Sound and Fury of Rick James

    ★★★½

  • Catch the Fair One

    ★★★★

  • Deportation. 44-46

    ★★★

  • King Otto

    ★★★½

  • F9

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ½

  • The Power

    ★★

  • Black Power: A British Story of Resistance

    ★★★

  • The Feast

    ★½