Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Lapland Odyssey 4

    ★★½

  • Elsker dig for tiden

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Hit Big

    ★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Grump: In Search of an Escort

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • The Son

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Bubble

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • The Mushroom Trip

    ★★

  • Häät ennen hautajaisia

    ★★½

  • Witness the Fitness

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Woodcutter Story

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • House Comes with a Bird

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½