Sort by
  • Mufasa: The Lion King

    ½

  • Shin Kamen Rider

  • Godzilla Fest 3: Gigan's Attack

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Prey

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★★★

  • Fauci

    ½

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Cruella

    ½

  • I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My Level

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • 8:46

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Helluva Boss

    ★★★★★

  • Hazbin Hotel

  • Joker

    ★★★★★

  • The Fanatic

    ★★★★½

  • Howl from Beyond the Fog

    ★★★★

  • Evangelion the Movie AVANT 1: 0706 Version

  • Godzilla vs. Evangelion: The Real 4-D

    ★★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • The Predator

    ½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Gamera vs Gyaos: Aerial Figure Battle!

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • DARLING in the FRANXX

    ★★★★★

  • Love & Saucers

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • My Little Pony: The Movie

    ★★★★

  • First Reformed

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★½

  • Tokyo Idols

  • Shin Godzilla

    ★★★★★

  • The Neon Demon

    ★★★★★

  • Rammstein: Paris

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • Michael Myers: Absolute Evil

  • Star Fox Zero: The Battle Begins

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Ultraman X The Movie: Here He Comes! Our Ultraman

    ★★★★

  • Darth Maul: Apprentice

    ★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★★

  • The Revenant

    ★★★

  • Kung Fu Panda: Secrets of the Scroll

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Gamera

    ★★★★

  • Look Who's Back

    ★★★★★

  • Rammstein in Amerika

  • Attack on Titan II: End of the World

    ★★★★½

  • Attack on Titan

    ★★★★

  • Ultraman

  • Yakuza Apocalypse

    ★★★★

  • ME!ME!ME!

    ★½

  • Batman: Assault on Arkham

    ★★★

  • Akame ga Kill!

    ★★★★★

  • Godzilla

    ★★★

  • Krueger: The Slasher from Elm Street

  • KILL la KILL

    ★★★★★

  • Dallas Buyers Club

  • Pacific Rim

    ★★★

  • Only God Forgives

    ★★★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ½

  • Beware of Mr. Baker

    ★★★