• Crush

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Promare

    ★★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Paddington

    ★★★★

  • The Muppets

    ★★★★

  • The Princess and the Frog

    ★★★★

  • Aliens in the Attic

    ★★

  • Final Destination 3

    ★★½

  • A Goofy Movie

    ★★★★★