Sort by

Kaitlin has logged 10 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Miss Sloane

Miss Sloane

2016
×
★★★★
Edit this entry  
22
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Split

Split

2016
×
★★★★
Edit this entry  
14
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Edit this entry  
04
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry