Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
Edit this entry  
23
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
Edit this entry  
23
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
Edit this entry  
23
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
Edit this entry  
08
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Toolbox Killer

The Toolbox Killer

2021
×
Edit this entry  
29
Häxan

Häxan

1922
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Fahrenheit 11/9

Fahrenheit 11/9

2018
×
Edit this entry  
13
Fahrenheit 9/11

Fahrenheit 9/11

2004
×
Edit this entry  
13
Taxi to the Dark Side

Taxi to the Dark Side

2007
×
★★★★
Edit this entry  
13
Metal Lords

Metal Lords

2022
×
★★★
Edit this entry  
05
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
How Did We Get Here?

How Did We Get Here?

2022
×
Edit this entry  
16
Jasper Mall

Jasper Mall

2020
×
Edit this entry  
11
Eternals

Eternals

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Spencer

Spencer

2021
×
Edit this entry  
09
Closed for Storm

Closed for Storm

2020
×
Edit this entry  
05
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
Edit this entry  
25
Encanto

Encanto

2021
×
Edit this entry  
23
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
Edit this entry  
20
A Very Brady Christmas

A Very Brady Christmas

1988
×
★★½
Edit this entry  
20
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Edit this entry  
12
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
Willow Creek

Willow Creek

2013
×
★★½
Edit this entry  
24
Munich

Munich

2005
×
★★★★
Edit this entry  
23
Amblin'

Amblin'

1968
×
Edit this entry  
23
The Post

The Post

2017
×
★★★½
Edit this entry  
23
Mayor Pete

Mayor Pete

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Bridge of Spies

Bridge of Spies

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Case Against Adnan Syed

The Case Against Adnan Syed

2019
×
Edit this entry  
30
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★★½
Edit this entry  
29
What Happened, Brittany Murphy?

What Happened, Brittany Murphy?

2021
×
Edit this entry  
29
Four Hours at the Capitol

Four Hours at the Capitol

2021
×
Edit this entry  
29
Enemies of the State

Enemies of the State

2020
×
Edit this entry  
24
The Houses October Built 2

The Houses October Built 2

2017
×
Edit this entry  
24
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Donut King

The Donut King

2020
×
Edit this entry  
20
The Houses October Built

The Houses October Built

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Dave Made a Maze

Dave Made a Maze

2017
×
★★★★
Edit this entry  
08
15 Minutes of Shame

15 Minutes of Shame

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
Muppets Haunted Mansion

Muppets Haunted Mansion

2021
×
Edit this entry  
25
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Edit this entry  
30
9/11: Fifteen Years Later

9/11: Fifteen Years Later

2016
×
Edit this entry  
18
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Edit this entry  
18
Pray Away

Pray Away

2021
×
Edit this entry  
18
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
Edit this entry  
18
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Edit this entry