• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • You Should Have Left

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Secret Lives Of Cheerleaders

    ★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Descendants 3

    ★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★

  • Secret Obsession

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Brightburn

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★