• The Northman

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Far From the Tree

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Thus Spoke Kishibe Rohan

    ★★★★

  • Bobo the Monkey

    ★★★★½

  • OPAL

    ★★★½

  • Twins in Paradise

    ★★★★★

  • Itaewon Class

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Catscape

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • K-12

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★½

  • Dead End

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • rain

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★½

  • mask dog

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bunnyrabbit

    ★★★½

  • motivational video movie

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • floatland

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • kittykat96

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • cat city

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Monster High: Electrified

    ★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★

  • agoraphobia

    ★★★

  • Hwarang: The Poet Warrior Youth

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Hidden Figures

    ★★★

  • Soundtrack 7

    ★★★★

  • Come Together

    ★★★½

  • little bunny

    ★★★

  • Moana

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • fluffy's third eye

    ★★★½

  • pizza movie

    ★★★