• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★

  • Instant Family

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★★

  • Naked

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★½

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • Arrival

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Daddy's Home

    ★★★★

  • Ted 2

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Get Hard

    ★★★½

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★★

  • Paddington

    ★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Neighbors

    ★★

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • Frozen

    ★★★

  • Prisoners

    ★★★★

  • Grown Ups 2

    ★★★★½

  • The World's End

    ★★★

  • Monsters University

    ★★★

  • This Is the End

    ★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★

  • The Croods

    ★★★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★

  • Ted

    ★★★★

  • Ice Age: Continental Drift

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★★

  • That's My Boy

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • Project X

    ★★★★★

  • The Adventures of Tintin

    ★★★★★

  • The Hangover Part II

    ★★★★

  • Thor

    ★★★½

  • Paul

    ★★★★

  • Yogi Bear

    ★★★

  • Megamind

    ★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½

  • Grown Ups

    ★★★★★

  • Toy Story 3

    ★★★

  • Marmaduke

    ★★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★

  • How to Train Your Dragon

    ★★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★