Sort by

Jayden has logged 33 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Sing 2

Sing 2

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Rumble

Rumble

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
A Loud House Christmas

A Loud House Christmas

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Free Birds

Free Birds

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ron's Gone Wrong

Ron's Gone Wrong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dog Days

Dog Days

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Addams Family 2

The Addams Family 2

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
My Little Pony: A New Generation

My Little Pony: A New Generation

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Shark Tale

Shark Tale

2004
×
Read the review Edit this entry  
20
PAW Patrol: The Movie

PAW Patrol: The Movie

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Boss Baby: Family Business

The Boss Baby: Family Business

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
The Boss Baby: Family Business

The Boss Baby: Family Business

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Peter Rabbit 2: The Runaway

Peter Rabbit 2: The Runaway

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Peter Rabbit 2: The Runaway

Peter Rabbit 2: The Runaway

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Spirit Untamed

Spirit Untamed

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Spirit: Stallion of the Cimarron

Spirit: Stallion of the Cimarron

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Scoob!

Scoob!

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
Read the review Edit this entry  
08
Earwig and the Witch

Earwig and the Witch

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Penguins of Madagascar

Penguins of Madagascar

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Beethoven

Beethoven

1992
×
★★★½
Edit this entry  
15
The Croods: A New Age

The Croods: A New Age

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry