• Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★★

  • Rumble

    ★★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★★

  • Trolls Holiday in Harmony

    ★★★

  • A Loud House Christmas

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Olaf Presents

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • Rock Dog 2: Rock Around the Park

  • Spirit Untamed

    ★★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★½

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

  • Burrow

    ★★★★½

  • Bobbleheads: The Movie

    ½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★★★

  • Earwig and the Witch

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate With Destiny

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • Brahms: The Boy II

  • The Call of the Wild

    ★★★★

  • Lamp Life

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • My Spy

    ★★

  • Show & Tell

    ½

  • Cats

    ½

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • My Little Pony: Equestria Girls - Holidays Unwrapped

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Arctic Dogs

    ½

  • The Addams Family

    ★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★★½

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • SpongeBob's Big Birthday Blowout

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★

  • My Little Pony: Equestria Girls - Sunset's Backstage Pass

    ★★★½