Sort by
  • Scream VI

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Princess

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • The Roundup

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★