Sort by
  • Argylle

    ★★

  • Bob Marley: One Love

    ★★½

  • Suncoast

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

  • Anyone But You

    ★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • The Kitchen

    ★★½

  • Sumotherhood

    ★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Ferrari

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Kill

    ★★★½

  • The Strange Case of Dr. Jekyll & Mr. Hyde

    ★★★

  • Chuck Chuck Baby

    ★★★

  • Silent Roar

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Old Oak

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Raging Grace

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½