Sort by
  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Fenced In

    ★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • The Privilege

    ★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Back to the Outback

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Hermanoteu na Terra de Godah: O Filme

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Bordertown: The Mural Murders

    ★★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Yara

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Wasteland

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Tempos

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Intrusion

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Private Desert

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Chapelwaite

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★