Sort by
  • Z-O-M-B-I-E-S

  • Casper's Haunted Christmas

    ½

  • Casper Meets Wendy

    ★★

  • Casper: A Spirited Beginning

  • Casper

    ★★★

  • Shark'd

    ★★★★½

  • Hocus Pocus

    ★★★★

  • Kanon

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • A Christmas Horror Story

    ★★★½

  • Missing Halloween

    ★★★★½

  • Personal Shopper

    ★★★★

  • Kuso

    ★★½

  • Dave Made a Maze

    ★★★★

  • Tales of Halloween

    ★★★½

  • Bad Candy

  • Airplane!

    ★★★★½

  • Welcome to the Club

    ½