• Prey

    ★★★★

  • Luck

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • The Princess

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Hatching

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

    ★★★★

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★½

  • Death to 2021

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Trolls Holiday in Harmony

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★