Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★½

  • Doctor Who: The Star Beast

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Loki Season 2

  • The Marvels

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★½

  • Master & Apprentice: A Special Look at Ahsoka

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Maggie Simpson in Rogue Not Quite One

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Stephen Curry: Underrated

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Director by Night

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Emily

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Sr.

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★