Sort by

Justin has logged 47 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ride the Eagle

Ride the Eagle

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Joe Bell

Joe Bell

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Last Letter from Your Lover

The Last Letter from Your Lover

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Old

Old

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Jolt

Jolt

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
She's All That

She's All That

1999
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Ghostbusters II

Ghostbusters II

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Lisey's Story

Lisey's Story

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Pig

Pig

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Die in a Gunfight

Die in a Gunfight

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Game

The Game

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Machinist

The Machinist

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Fighter

The Fighter

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Collateral

Collateral

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Adventures of Tintin

The Adventures of Tintin

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Solaris

Solaris

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Hugo

Hugo

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Super 8

Super 8

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
National Treasure

National Treasure

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
America: The Motion Picture

America: The Motion Picture

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Cool Cat Fights Coronavirus

Cool Cat Fights Coronavirus

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Fateful Findings

Fateful Findings

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
04
The Virgin Suicides

The Virgin Suicides

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
What About Bob?

What About Bob?

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
The Boss Baby: Family Business

The Boss Baby: Family Business

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry