Sort by
  • Poison

    ★★

  • The Rat Catcher

    ★★

  • The Swan

    ★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★½

  • All Fun and Games

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • Retribution

    ★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Strays

    ★★

  • Telemarketers

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • The Passenger

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Full Circle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • I'm a Virgo

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Rob Schneider: Woke Up in America

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • The Lesson

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • The Machine

    ★★★

  • About My Father

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★½

  • Fast X

    ★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Love & Death

    ★★★½

  • Mother, May I?

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Covenant

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Mafia Mamma

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • The Tutor

  • Jules

    ★★★