Sort by
  • Mean Girls

    ★★½

  • Wonka

    ½

  • Napoleon

    ★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★

  • The Marvels

    ½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 2

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • The Other Zoey

    ★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ½

  • Foe

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Kelce

    ½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★½

  • The Promised Land

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ½

  • Ferrari

    ★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • The After

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ½

  • Hijack

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Carl's Date

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★

  • The Sweet East

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Monster

    ★★★★

  • Strange Way of Life

  • The Little Mermaid

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Delicious Romance

    ★★★½

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Nothing to Hide (Bad Kid Stuff)

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Nimmo: Legacy

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 1

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ½

  • Donks

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★