Sort by
  • Untold: Johnny Football

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • Maggie Simpson in

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Welcome to the Club

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★★½

  • Beast

    ★★½

  • Groot's First Steps

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Magnum Opus

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★★½