Sort by

Justin has logged 104 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Anyone But You

Anyone But You

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Zindagi Na Milegi Dobara

Zindagi Na Milegi Dobara

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Incantation

Incantation

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Boy and the Heron

The Boy and the Heron

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Flushed Away

Flushed Away

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Saltburn

Saltburn

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Marvels

The Marvels

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Gran Turismo

Gran Turismo

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Invincible: Atom Eve

Invincible: Atom Eve

2023
×
Edit this entry  
09
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Tour de Pharmacy

Tour de Pharmacy

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Loch Henry

Black Mirror: Loch Henry

2023
×
Read the review Edit this entry  
02
Ricky Gervais: SuperNature

Ricky Gervais: SuperNature

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
A Haunting in Venice

A Haunting in Venice

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Fall of the House of Usher

The Fall of the House of Usher

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Taylor Swift: The Eras Tour

Taylor Swift: The Eras Tour

2023
×
Read the review Edit this entry  
20
Joy Ride

Joy Ride

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Red, White & Royal Blue

Red, White & Royal Blue

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Creator

The Creator

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Wonderful Story of Henry Sugar

The Wonderful Story of Henry Sugar

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Secret Invasion

Secret Invasion

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
No Hard Feelings

No Hard Feelings

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
31
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mission: Impossible – Rogue Nation

Mission: Impossible – Rogue Nation

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible – Ghost Protocol

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Nimona

Nimona

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
BEEF

BEEF

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Black Mirror: Mazey Day

Black Mirror: Mazey Day

2023
×
Read the review Edit this entry  
20
The Flash

The Flash

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Batman

Batman

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Tetris

Tetris

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Fast X

Fast X

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
17
Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry