Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Invincible: Atom Eve

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Mazey Day

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★

  • Ghosted

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Plane

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★