Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ½

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Love & Death

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Spirited

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★