Sort by
  • Men

    ★★★½

  • George Carlin: Jammin' in New York

    ★★★★½

  • Top Gun

    ★★★½

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Just Before Dawn

    ★★★

  • A Talking Cat!?!

    ½

  • Firestarter

    ★★½

  • Vortex

    ★★★

  • Hello, Bookstore

    ★★★½

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★½

  • Love Affair

    ★★★★½

  • Tinker Tailor Soldier Spy

    ★★★★★

  • Eastern Promises

    ★★★★½

  • Hellboy II: The Golden Army

    ★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★★