Andrew has logged 44 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
You Only Live Twice

You Only Live Twice

1967
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Only You

Only You

1994
×
★★★
Edit this entry  
26
Slalom

Slalom

2020
×
★★★½
Edit this entry  
25
Teen Titans Go! To the Movies

Teen Titans Go! To the Movies

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Goldfinger

Goldfinger

1964
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
They Live

They Live

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
A Tale Best Forgotten

A Tale Best Forgotten

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
A Puff Before Dying

A Puff Before Dying

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Spine of Night

The Spine of Night

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Lily Topples The World

Lily Topples The World

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Offseason

Offseason

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Clerk

Clerk

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Executive Order

Executive Order

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Don't Peek

Don't Peek

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Moogai

The Moogai

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Gaia

Gaia

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Other Morgan

The Other Morgan

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Marvin's Never Had Coffee Before

Marvin's Never Had Coffee Before

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Normal

Normal

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Double Team

Double Team

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Bantú Mama

Bantú Mama

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Kid Candidate

Kid Candidate

2021
×
★★★
Edit this entry  
16
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Justice League

Justice League

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Aristocats

The Aristocats

1970
×
★★★½
Edit this entry  
13
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Vertical Limit

Vertical Limit

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
My Darling Supermarket

My Darling Supermarket

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Poltergeist II: The Other Side

Poltergeist II: The Other Side

1986
×
Read the review Edit this entry  
05
Date with Dizzy

Date with Dizzy

1958
×
Edit this entry  
04
Blue Diary

Blue Diary

1997
×
Edit this entry  
04
575 Castro St.

575 Castro St.

2009
×
Edit this entry  
04
In Nomine Patris

In Nomine Patris

2019
×
Edit this entry  
04
Jáaji Approx.

Jáaji Approx.

2015
×
Edit this entry  
04
Wawa

Wawa

2014
×
Edit this entry  
04
Kunįkága Remembers Red Banks, Kunįkága Remembers the Welcome Song

Kunįkága Remembers Red Banks, Kunįkága Remembers the Welcome Song

2014
×
Edit this entry  
04
Wojnarowicz: F**k You F*ggot F**ker

Wojnarowicz: F**k You F*ggot F**ker

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Warriors of Virtue

Warriors of Virtue

1997
×
Read the review Edit this entry