• Mortal Kombat

    ★★

  • First Love

    ★★★½

  • Creepy

    ★★★★½

  • Beyond Outrage

    ★★★★

  • Tomorrow's Joe

    ★★★★½

  • Outrage

    ★★★★

  • Lilya 4-ever

    ★★★★

  • Ichi the Killer

    ★★★★

  • Pulse

    ★★★½

  • The City of Lost Souls

    ★★★

  • Kikujiro

    ★★★★½

  • The Bird People in China

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★

  • Tokyo Fist

    ★★★

  • Street Fighter

    ★★★

  • Chungking Express

    ★★★★

  • Merry Christmas, Mr. Lawrence

    ★★★★★

  • Throne of Blood

    ★★★