Sort by
  • Not Okay

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • First Reformed

    ★★★★★

  • Safe

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • The Last Days of Disco

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Lost Highway

    ★★★★★

  • Hell House LLC

    ★★★

  • The Incredibles

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Resurrection

    ★★★★

  • Se7en

    ★★★★

  • Black Caesar

    ★½

  • Happening

    ★★★★★

  • House of 1000 Corpses

    ★★★½