Sort by
  • Mean Girls

    ★★★

  • Wonka

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★

  • Choose Love

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Disenchanted

    ★★

  • Spirited

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Chevalier

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Beast

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Three Wishes for Cinderella

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film