Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Blondi

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • One More Time

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • You People

    ½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Crush

    ★★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • The Photographer: Murder in Pinamar

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • All Hail

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★