Sort by
  • Mean Girls

    ★½

  • Miracle in Bethlehem, PA

    ½

  • Wonka

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★

  • No One Will Save You

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

    ★½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Self Reliance

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Pianoforte

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The First Slam Dunk

    ★★★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • American Murderer

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Sick

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Skinamarink

  • Honor Society

    ½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Persuasion

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Burning

    ½

  • Spiderhead

    ½

  • Elvis

    ★★★

  • Sonic Drone Home

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Chair

    ★½

  • Deadstream

    ★½