Sort by
  • Us

    ★★½

  • Ex Machina

    ★★★½

  • Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • A Clockwork Orange

    ★★★★★

  • Pleasantville

    ★★

  • Cannibal! The Musical

    ★★★

  • Catsing Call

    ★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Red Lights

    ★★★

  • Não Vamos Pagar Nada

    ★★½

  • Amigas de Sorte

    ★★★½

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★½

  • Wanderlust

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Senseless

    ★★★

  • Scary Movie

    ★★★★