Sort by

Ju has logged 17 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Red Lights

Red Lights

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Não Vamos Pagar Nada

Não Vamos Pagar Nada

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Amigas de Sorte

Amigas de Sorte

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Wanderlust

Wanderlust

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Mike and Dave Need Wedding Dates

Mike and Dave Need Wedding Dates

2016
×
★½
Edit this entry  
20
Senseless

Senseless

1998
×
★★★
Edit this entry  
20
Coraline

Coraline

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
Edit this entry  
08
Why Him?

Why Him?

2016
×
Edit this entry  
08
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
Edit this entry  
05
Futurama: Into the Wild Green Yonder

Futurama: Into the Wild Green Yonder

2009
×
Edit this entry  
05
Futurama: Bender's Game

Futurama: Bender's Game

2008
×
Edit this entry  
02
Futurama: The Beast with a Billion Backs

Futurama: The Beast with a Billion Backs

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Futurama: Bender's Big Score

Futurama: Bender's Big Score

2007
×
Read the review Edit this entry  
01
Up

Up

2009
×
★★★★½
Edit this entry