Sort by
  • Close Your Eyes

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Four's a Crowd

    ★★★★

  • Feeling It

    ★★★½

  • Prison 77

    ★★★½

  • The Critic

    ★★★

  • Manticore

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • El test

    ★★★

  • Voy a pasármelo bien

    ★★★½

  • El instante decisivo

    ★★★½

  • You Have to Come and See It

    ★★★★

  • The Beasts

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • The Key Game

    ★½

  • 11M: Terror in Madrid

    ★★★½

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • How to Please a Woman

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Outlaws

    ★★★

  • The Good Boss

    ★★★★

  • Maixabel

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Daughter

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Happening

    ★★★½

  • Official Competition

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • More the Merrier

    ★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Three Floors

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Murder by the Coast

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Polyamory for Dummies

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Great White

    ★½

  • Petite Maman

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • Below Zero

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • One Careful Owner

    ★★★

  • Historias lamentables

    ★½

  • 2020

    ★★★★½

  • Palabras para un fin del mundo

    ★★★★

  • Horizon Line

    ★½

  • Holidate

    ★½

  • Anatomy of a Dandy

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • ¿Puedes oírme?

    ★★★★

  • Eso que tú me das

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • An Optical Illusion

    ★★

  • The People Upstairs

    ★★★½

  • The Paramedic

    ★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • New Order

    ★★★½

  • Mandibles

    ★★★½

  • Rosa's Wedding

    ★★★½

  • Father There Is Only One 2

    ★★

  • Don't Listen

    ★★★★