Sort by

juandmore has logged 44 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bo Burnham: What.

Bo Burnham: What.

2013
×
Read the review Edit this entry  
31
Miss Stevens

Miss Stevens

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father

Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father

2008
×
Read the review Edit this entry  
30
Little Sister

Little Sister

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Peter's To-Do List

Peter's To-Do List

2019
×
Read the review Edit this entry  
30
Daniel Sloss: Live Shows

Daniel Sloss: Live Shows

2018
×
Read the review Edit this entry  
29
Daniel Sloss: Jigsaw

Daniel Sloss: Jigsaw

2018
×
Read the review Edit this entry  
29
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
Read the review Edit this entry  
28
Daniel Sloss: Dark

Daniel Sloss: Dark

2018
×
Read the review Edit this entry  
28
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
Read the review Edit this entry  
26
King Kong

King Kong

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Jesus Camp

Jesus Camp

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
After We Collided

After We Collided

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
After

After

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
22
My First Summer

My First Summer

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Professor Marston and the Wonder Women

Professor Marston and the Wonder Women

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Justice League

Justice League

2017
×
Read the review Edit this entry  
20
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Maggie's Plan

Maggie's Plan

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
It's a Sin

It's a Sin

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Cherry

Cherry

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hannah Gadsby: Douglas

Hannah Gadsby: Douglas

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Share

Share

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
My Blueberry Nights

My Blueberry Nights

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
American Pie

American Pie

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Can't Hardly Wait

Can't Hardly Wait

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Martha Marcy May Marlene

Martha Marcy May Marlene

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Game Night

Game Night

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
(Girl)Friend

(Girl)Friend

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Moxie

Moxie

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Looking for Alaska

Looking for Alaska

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Forgetting Sarah Marshall

Forgetting Sarah Marshall

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
About Time

About Time

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry