Sort by
  • Pokémon Concierge

    ★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • Our Uniform

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Wild Summon

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Ninety-Five Senses

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Pachyderm

    ★★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★

  • Catopolis

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Letter to a Pig

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

    ★★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Barber Westchester

    ★★★★

  • Single All the Way

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★½

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Lost Illusions

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Tomorrow War

  • Black Widow

    ★½

  • Loki

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★