Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Edit this entry  
02
Looking for Ms. Locklear

Looking for Ms. Locklear

2008
×
★★★★
Edit this entry  
13
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★½
Edit this entry  
08
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★½
Edit this entry  
27
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★
Edit this entry  
27
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★★
Edit this entry  
27
Nope

Nope

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry