• Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Hell is a Timeshare in Florida

    ★★★

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★½

  • Cypress Hill: Insane in the Brain

    ★★★

  • One Shot

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • 6 Days Alone

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Drowning in Potential

    ★★★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★★

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • Watch Me As I Go

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Driftwood Or The Seashell

    ★★★½

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Plan B

    ★★★★

  • Video Carnage

    ★★★★½

  • F9

    ★★★

  • PURE CINEMA

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★½

  • The Last Day of Childhood

    ★★★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • The Long Con

    ★★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Not-So Amazing

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Voorhees - A Friday The 13th Fan Film

    ★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • LA Originals

    ★★★★

  • Forget About Everything for Awhile

    ★★★★

  • Seventh

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★★

  • Chlorine

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★★

  • 6 Underground